Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 1-СТАЕН
град Пловдив, Каменица 1
380 €
743.22 лв.

(9.05 €, 17.70 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 6:27 на 30 април, 2026 год.
Обявата е посетена 119 пъти.
Площ:
42 m2
Газ:
НЕ
ТEЦ:
Лок.отопл.

Описание на имота:

Явлена имоти отдава под наем чудесен 2-стаен апартамент, на изключително желана локация - улица Лозенград, квартал Каменица 1.
Апартамента разполага със всекидневна с кухненски бокс, баня с тоалетна, обширно антре, спалня.
Имота се отдава за първи наематели, след освежителен ремонт и нови мебели и електроуреди.
От имота се открива чудесна гледка към южната част на града.
Локацията предлага в близост хранителни магазини, автобусни спирки на градския транспорт, ПУ, Технически университет и Аграрен университет на Пешеходно разстояние.
Пешеходно разстояние от центъра на град Пловдив!

Агенцията разполага с ключ!

За този имот се свържете с нас на посочения телефонен номер или посестет офис на Явлена в Пловдив! (yavlenaCOM/167620/rent).
Особености
Асансьор
Обзаведен
За контакт:
0892547242
Брокер:
Теодора Гайдажиева
0895 506 006
Офис: Явлена Пловдив - Офис Тракия
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема
Агенция:
ЯВЛЕНА - ОФИС ПЛОВДИВ
0898498449
ЯВЛЕНА - ОФИС ПЛОВДИВ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2016 г.
yavlena_plovdiv1.imot.bg
Адрес:
област Пловдив, гр. Пловдив, бул. Шести Септември 158 А
http://yavlena.com
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 1-СТАЕН
град Пловдив, Каменица 1
Обява: 2b177751964334828

380 €
743.22 лв.
История на цената
(9.05 €, 17.70 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Пловдив, Каменица 1

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност